Witam wszystkich
Postanowiłem po wielu latach zdecydować się na zamieszczenie bloga dotyczącego w głównej mierze serwisu traktorka ogrodowego. Decyzję podjęcia tego tematu miałem od dawna, wieloktornie przy kontakcie z klientem na naszym serwisie wyjaśniałem błędne diagnozy , chroniąc go przed zakupem części które nie usuną przyczyny problemu.
W moim wpisie " na raty" z powodu braku czasu, będzie na pewno wiele zmian i poprawek więc proszę o wyrozumiałość